دسته‌بندی نشده

ماسک‌های آبرسان

ماسک‌های آبرسان

برای داشتن پوست شاداب و جوان لازم است براساس شرایط محیطی و سن اقداماتی انجام داد اما همیشه هزینه یکی از موانع انجام کارهای زیبایی است .راه حل آسان است با صرف کمی وقت و ساخت ماسک‌های خانگی می توانید جوانسازی و شفافیت را به پوست تان باز گردانید.

در پس هر عطر، چه شخصیتی نهفته است؟

در پس هر عطر، چه شخصیتی نهفته است؟

۱۳۹۸/۱۱/۰۵-بسیاری از روانشناسان اعتقاد دارند رفتارها، دستخط، انتخاب مد و سلیقه هر فرد نشات گرفته از شخصیت ذاتی اوست به این ترتیب می‌توان گفت هر آنچه که فرد به عنوان وسایل و ابزار شخصی از آن استفاده می‌کند می‌تواند بیانگر گوشه‌ای از شخصیت عیان یا نهان فرد را بازگو کند. هر عطری، احساسی را در […]

خزانی بپوشید

خزانی بپوشید

همیشه بیشترین دنبال‌کنندگان مد و لباس خانم‌ها هستند اما آقایانی هم هستندکه اگر مشغله‌های زندگی به آن‌ها اجازه دهد، دوست دارند شیک پوش و همگام با مد باشند در این مطلب قصد داریم نکاتی را در مورد لباس‌های پاییزی مردانه و همچنین رنگ‌های مناسب این فصل را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم اما در نظر داشته باشید که تیپ و رنگ لباس شما باید با موقعیت مکانی شما متناسب باشد به طور قطع لباسی که به عنوان یک کارمند می‌پوشید باید با لباس خرید تفاوت داشته باشد.

‌ (OPAL)وفاداری‌ و امید، ملكه‌ گوهرها

‌ (OPAL)وفاداری‌ و امید، ملكه‌ گوهرها

بسیاری از مردم دنیا بر این باورند که متولدین هر ماه بر مبنای برج فلکی ای که در آن به دنیا آمده اند دارای سنگ‌های درمانی (مادی و معنوی) خود هستند. داستان‌ها و افسانه‌های زیادی در تاثیر شفا بخشی و خواص درمانی هر سنگ با متولدین اش وجود دارد اما آنچه مسلم است استفاده از این سنگ‌ می‌تواند برای درمانبرخی از بیماری‌ها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی فرد موثر باشند.

جایگاه جدید عراق در استراتژی امریکا

جایگاه جدید عراق در استراتژی امریکا

۹۷/۱۲/۲۰-پس از فرو نشستن بحران ناشی از تحرکات «خلق عرب» در خرمشهر و شکست حکومت بعثی در استفاده از حضور سیاسی – نظامی  گروه‌های وابسته، دوران دیگری آغاز گردید که دوران آمادگی عراق برای ورود به یک جنگ تمام عیار نظامی بود تا اهدافی را محقق سازد که تا آن روز موفق به تحقق آن […]

دست‌های سرد روح

دست‌های سرد روح

قسمت چهارم  داستان دنباله دار ماه منیر داستانپور بی‌آنکه بخواهم محکم و عصبانی قدم بر می‌داشتم . شاید چون دلم می‌خواست سرش فریاد بکشم که “خسته نشدی از این همه بی‌تفاوتی در حق کسی که حال می‌دانی چقدر برایش عزیزی ؟!” نمی‌دانم جملاتی که بی‌وقفه و پشت سر هم در مغزم تایپ می‌شد را به […]

بیایید حقوق خود را قدرتمندانه پاس بداریم

بیایید حقوق خود را قدرتمندانه پاس بداریم

بیایید حقوق خود را قدرتمندانه پاس بداریم
وَلَقَدْ كَرَّمْنَا بَنِي آدَمَ وَحَمَلْنَاهُمْ فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَرَزَقْنَاهُمْ مِنَ الطَّيِّبَاتِ وَفَضَّلْنَاهُمْ عَلَىٰ كَثِيرٍ مِمَّنْ خَلَقْنَا تَفْضِيلًا.(آیه ی۷۰ سوره ی اسراء)

دنیای تکنولوژی

دنیای تکنولوژی

یک ‌پلیر بسیار قوی که توانایی پخش و اجرای هر ویدیو و فایل صوتی را با فرمت‌های مختلف دارد.

ماسوله سرزمینی رویایی در شمال ایران

ماسوله سرزمینی رویایی در شمال ایران

روستای تاریخی ماسوله، با طبیعتی سرسبز، هوایی مطبوع و چشم‌اندازی بی‌نظیر در شمال ایران، محبوب گردشگران بسیاری از سراسر کشور است. شمال ایران، مملو از روستا‌ها و شهرهای زیبا و خوش آب‌وهوایی است که یکی از بهترین مقاصد گردشگری آن هم در آخر هفته، روزهای تعطیل یا ایام نوروز در نظر گرفته می‌شود تا با سفر به نقاط مختلف آن، گرد و غبار خستگی را از تن بزدایند و در آرامش دلچسب طبیعت بکر آن، جان را میهمان نفسی تازه و روح‌بخش کنند.