دسته‌بندی نشده

دنیای تکنولوژی

دنیای تکنولوژی

یک ‌پلیر بسیار قوی که توانایی پخش و اجرای هر ویدیو و فایل صوتی را با فرمت‌های مختلف دارد.

ماسوله سرزمینی رویایی در شمال ایران

ماسوله سرزمینی رویایی در شمال ایران

روستای تاریخی ماسوله، با طبیعتی سرسبز، هوایی مطبوع و چشم‌اندازی بی‌نظیر در شمال ایران، محبوب گردشگران بسیاری از سراسر کشور است. شمال ایران، مملو از روستا‌ها و شهرهای زیبا و خوش آب‌وهوایی است که یکی از بهترین مقاصد گردشگری آن هم در آخر هفته، روزهای تعطیل یا ایام نوروز در نظر گرفته می‌شود تا با سفر به نقاط مختلف آن، گرد و غبار خستگی را از تن بزدایند و در آرامش دلچسب طبیعت بکر آن، جان را میهمان نفسی تازه و روح‌بخش کنند.

راه‌هایی برای آب کردن چربی‌های عید

راه‌هایی برای آب کردن چربی‌های عید

شاید شما هم از افرادی باشید که در طول تعطیلات نوروز وزن اضافه کرده‌اید، اما تا دیر نشده بهتر است به فکر کاهش این اضافه وزن باشید. یکی از بهترین گزینه‌ها ورزش است، ولی به طور معمول ورزش کردن در حالت عادی باعث کاهش وزن نمی‌شود. شما باید ورزش خود را طوری تنظیم کنید که این اتفاق بیفتد. در این مطلب نکته‌هایی در مورد تاثیر ورزش را برای کاهش وزن بررسی می‌کنیم.

طبیعت‌گردی جنوب‌شرقی ایران تفتان تک آتشفشان خروشان ایران

طبیعت‌گردی جنوب‌شرقی ایران تفتان تک آتشفشان خروشان ایران

در دل این کوه گدازه‌های سرخ می‌جوشد و بر قله‌اش سرمای برف جولان می‌دهد. حکایت قلب عاشقی که فقط سپیدی دودهایش پیداست که از دهانه بیرون می‌زند. اینجا تا چشم کار می‌کند بیابان و دشت است و گاهی کوه‌های کوچکی به هیبت انسانی نمایان می‌شوند. اعجاب طبیعت.
اینجا سرزمین رستم و زال است؛ محل تولد قهرمانان فردوسی… می‌خواهیم به سمت تنها آتشفشان فعال ایران برویم و در سرزمین چهاربهار نفس بکشیم.