پزشکی

نقطه پایان ناباروری!

نقطه پایان ناباروری!

روزگاری نه چندان دور زن و شوهرهای جوانی که به خانه‌ی بخت می‌رفتند اغلب قریب به‌اتفاق به سرسال نرسیده عضو جدیدی به خانواده‌‌ی دونفره‌شان اضافه می‌شد؛ اگر خدای نکرده یکی دو سال می‌گذشت و این عضو جدید آمدنش را به تاخیر می‌انداخت بزرگ‌ترهای خانواده دست‌پاچه شده و دست به دامن دعانویس و چله‌شکن و قابله‌ی محلی می‌شدند و انواع و اقسام جوشانده‌ها و داروها را به خورد زن جوان می‌دادند.

بررسی خواص ماساژ قهوه

بررسی خواص ماساژ قهوه

بعد شنیدن نام قهوه اولین چیزی که به ذهن می‌آید طعم تلخ آن است. انتخاب نام قهوه برای نوشیدنی دلایل بسیاری دارد که واژه‌ی قهوه از زبان آفریقایی گرفته شده است.

ریزش مو چیست؟

ریزش مو چیست؟

داشتن موهای زیبا و پرپشت جذابیت را افزایش می‌دهد. زنان و مردان بسیاری از ریزش مو رنج می‌برند و به عقیده‌ی آن‌ها این مسئله یکی از مخرب‌ترین عوامل زیبایی و جوانی است.

بیشتر بدانید

بیشتر بدانید

قرص‌های استامینوفن عواطف را کور می‌کنند و با اثر فیزیولوژیکی که روی مغز می‌گذارد، توانایی حل مشکلات را در انسان کاهش می‌دهد.

خانم‌های باردار بخوانند

خانم‌های باردار بخوانند

پزشکان پس از سنجیدن عوامل بسیاری یکی از دو روش زایمان (طبیعی و سزارین) انتخاب می‌کنند. اگر شرایط کاملا عادی و طبیعی باشد، پیشنهاد پزشک معالج زایمان طبیعی است. این طبیعی بودن فاکتورهای بسیاری دارد؛