مد و شیک پوشی

عطرهای خوشبو و نحوه‌ی استفاده آن‌ها

عطرهای خوشبو و نحوه‌ی استفاده آن‌ها

از آنجایی که همه انسان‌ها برای حضور در اجتماع نیاز به ایجاد شرایط مناسب برای ارتباطات را دارند و باید زمینه‌ی تعاملات انسانی و اجتماعی فراهم شود داشتن ظاهری مناسب و قابل قبول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از این شرایط، بوی مطبوع و مناسب فرد است و با توجه به شرایط اقتصادی که تهیه و خرید عطرها و ادکلن‌های مردانه و زنانه زیاد آسان نیست، مدیریت یک خرید خوب و مقرون به صرفه، مد نظر همه ایرانی‌هاست. به همین منظور به معرفی عطرهای سال ۲۰۱۹ می‌‌پردازیم تا خوانندگان بتوانند انتخابی درست و کم‌هزینه برای خرید عطر روز داشته باشند ولی قبل از آن به اختصار انواع رایج عطر و نحوه صحیح استفاده از آن می‌پردازیم.

برای ست کردن لازم نیست همه‌چیز همسان و یک‌رنگ باشد

برای ست کردن لازم نیست همه‌چیز همسان و یک‌رنگ باشد

برای تکمیل شدن تیپ معمولا در کنار لباس‌هایی که با دقت انتخاب می‌کنیم، از لوازم جانبی و زیورآلات مختلفی استفاده می‌کنیم. اما آیا قانونی برای استفاده از این لوازم وجود دارد؟ آیا گردن‌بندی که می‌اندازیم مناسب لباسی هست که پوشیدیم؟

عطر

عطر

ما بر اساس عطری که به خود می‌زنیم و شناخته می‌شویم و می‌توان نت رایحه‌ای که از ما به استشمام می‌رسد گویای شخصیت ماست. علاوه بر این، باید بدانیم که هر عطری مختص به مکان و فصل خاصی تولید شده؛ بنابراین، بر آن شدیم تا با توجه به شروع بهار بهترین عطرهای این فصل را به شما معرفی کنیم.