مد و شیک پوشی

عطر

عطر

ما بر اساس عطری که به خود می‌زنیم و شناخته می‌شویم و می‌توان نت رایحه‌ای که از ما به استشمام می‌رسد گویای شخصیت ماست. علاوه بر این، باید بدانیم که هر عطری مختص به مکان و فصل خاصی تولید شده؛ بنابراین، بر آن شدیم تا با توجه به شروع بهار بهترین عطرهای این فصل را به شما معرفی کنیم.

سنگ چشم ببر خواص شگفت‌انگیزی دارد

سنگ چشم ببر خواص شگفت‌انگیزی دارد

چشم ببر در واقع توده‌ای از کوارتز قهوه ای- طلایی است که با رسوبات رشته‌های آهن خرمایی رنگ به مشکل راه راه درآمده این سنگ در برابر اسید بسیار حساس است. در رنگ‌های طلایی زرد و طلایی مایل به قهوه‌ای یافت می‌شود و دلیل نام‌گذاری آن به نام «چشم ببر» این است که در مقابل بازتاب نور همانند چشم ببر به نظر می‌رسد.

شبیه خودمان لباس بپوشیم

شبیه خودمان لباس بپوشیم

مد یا فشن اصطلاح کلی در زمینه هنر طراحی پوشاک است که تحت تأثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می‌گیرد. محصولات این صنعت شامل پوشاک، پاافزا، کیف، لوازم آرایشی و اثاث خانه می‌شود.

دُر درخشان دریاها

دُر درخشان دریاها

مروارید یا در گوهری است معمولا سفید و درخشان که در درون برخی از نرم‌تنان دوکفه‌ای مانند صدف مروارید به وجود می‌آید. مروارید از عجایب طبیعت و در فرهنگ‌های متفاوت از ارزش مالی و معنوی بسیاری بهره‌مند است. در این شماره می‌خواهیم خواص این سنگ زیبا را بررسی کنیم.

بهترین انتخاب برای کفش و کیف پاییزی هم قدم‌های پاییزی!

بهترین انتخاب برای کفش و کیف پاییزی هم قدم‌های پاییزی!

پاییز فصل رنگ‌هاست و قدم زدن در این فصل واقعا لذت‌بخش است. اما برای پیاده‌روی در این هوای پاییزی با آب و هوای نامتعادل و انتخاب کفش مناسب بسیار اهمیت دارد. علاوه بر این، شما باید کفشی را انتخاب کنید. فعالیت‌های روزمره و کاری‌تان نیز مناسب باشد.