زیبایی و سلامتی

ماساژ و روش‌های متداول آن چیست؟

ماساژ و روش‌های متداول آن چیست؟

علیرضا موحدیان ماساژ روشی است اثر گذار برای رفع اسپاسم‌های شدید، رفع گرفتگی و انقباضات عضلانی و به طور عموم رفع خستگی‌های مفرط که در راستای سلامت بخشی به جامعه کمک می‌کند. با توجه به اینکه این روش‌ها در دنیای صنعتی و ماشینی امروز و همچنین عدم تحرک و ورزش که لازمه زندگی سالم است. […]

دانستنی‌هایی در مورد اکستنشن مژه

دانستنی‌هایی در مورد اکستنشن مژه

امروزه، اکستنشن مژه محبوبیت بسیار بالایی میان خانم‌ها دارد، چون زیبایی طبیعی به چشمان می‌دهند و دیگر اینکه لازم نیست زمان زیادی را صرف آرایش کردن بگذارید، ولی سوالات بسیار زیادی در مورد اکستنشن مژه وجود دارد که ما در این مطلب به آن‌ها پاسخ می‌دهیم؛ پس همراه ما باشید.

موهات رو می‌خوای چه رنگی کنی؟

موهات رو می‌خوای چه رنگی کنی؟

انتخاب رنگ موی مناسب که به چهره‌تان بیاید و به آن هم علاقه داشته باشید کار آسانی نیست. عوامل بسیاری برای انتخابی مناسب مثل رنگ پوست، رنگ مو طبیعی و رنگ چشم بسیار مهم هستند؛ بنابراین، ما در این شماره به کمک‌تان آمده‌ایم تا با توجه به توصیه‌های رنگ مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید.

زیبایی در دستان طبیعت

زیبایی در دستان طبیعت

امروزه، زیبایی و شادابی جزو دغدغه‌ی بسیاری از افراد و باعث شده آن‌ها به مواد آرایشی شیمیایی و کلینیک‌های زیبایی روی آورند و از روش‌های پرخطر و پرهزینه استفاده کنند. این افراد غافل از آن هستند که می‌توانند زیبایی را در طبیعت جست‌وجو کنند و آن را به دست آورند. در این شماره، ما به فکر زیبایی شما بوده‌ایم و به شما ماسک‌هایی طبیعی را، که برگرفته از میوه‌ها و داروهای گیاهی هستند، به شما معرفی می‌کنیم.

یاقوتی از جنس آرامش

یاقوتی از جنس آرامش

آمیتیست جزو گران‌بهاترین سنگ‌ها از خانواده‌ی کوارتزهاست و نخستین بار در رومانی کشف شد و در قرن نوزدهم، تصور بر این بود که رنگ بنفش آمیتیست به علت وجود منگنز است.

زیبایی به سبک مادمازل‌های فرانسوی

هر موقع بحث بر سر زیبایی، سلیقه و خوش پوشی باشد، حتما از زنان فرانسوی یاد می‌شود. در یک کلام می‌توان گفت که خانم‌های فرانسوی استاد ست کردن لباس، کفش و اکسسوارهای مختلف و به وجود آوردن سبک‌های شیک هستند، اما رمز زیبایی، سلیقه و خوش پوشی خانم‌های فرانسوی چیست؟