کوتاه اما خواندنی

خواص آیات

خواص آیات

دعا و ذکر شامل استغفار از گناهان، طلب آمرزش، طلب حاجت‌های دنیوی و اخروی و به طور کلی هر چه یک بنده آن را می‌خواهد می‌شود. همچنین، دعا خواندن طلبیدن پروردگار خویش است.

اخبار تکنولوژی

اخبار تکنولوژی

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، شاهد موج جدیدی از سفرهای جاده‌ای هم‌وطنان‌مان به نقاط مختلف کشور خواهیم بود. مطمئنا به دلیل نا آشنا بودن به مکان و جاده‌های شهرهای مختلف گاهی رسیدن به مقصد با دشواری همراه خواهد بود، اما اصلا نگران نباشید، چون با استفاده از این اپلیکیشن، بدون نیاز به اینترنت و فقط با استفاده از gps گوشی می‌توانید نقشه‌های مناطق و جاده‌های مختلف کشور را با جزئیات بسیار زیاد در تلفن همراه خود داشته باشید.

آیا می‌دانید…

نتایج مطالعه‌ای نشان می‌دهد معمولا افرادی که دیر می‌خوابند از لحاظ عاطفی و احساسی ثبات کمتری دارند و کمتر قابل اعتمادند! به علاوه، این افراد بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی و اعتیاد قرار دارند.

۳+۷ کشور جذاب برای تنها سفر کردن را بشناسیم

۳+۷ کشور جذاب برای تنها سفر کردن را بشناسیم

تنها سفر کنید
امنیت، راه‌های حمل و نقل آسان و آشنا بودن مردمان محلی با زبان انگلیسی از معیارهای مهم مقاصد سفر فردی به حساب می‌آیند.
برای برخی از سفر دوستان، که اشتیاق بسیاری برای سفر کردن دارند، یافتن همسفر کاری دشوار است. دوستان و آشنایان بیشتر اوقات مشغول به کار و در حال پس‌انداز کردن هستند؛ بنابراین، فرصتی برای سفر به دست نمی‌آورند. راه‌حل این مساله تنها رفتن است که از جهاتی ترسناک به نظر می‌آید، اما امکانی برای خودشناسی و ماجراجویی در آن نهفته است.
در این مطلب بهترین مقاصد گردشگری را برای تنها سفر کردن معرفی می‌کنیم.

کوتـاه هـنری

کوتـاه هـنری

مجری تلویزیون سریال می‌سازد سریال «بازگشت»، که طرح آن را علی جلیلوند برای ساخت به شبکه‌ی پنج سیما تحویل داده، قرار است در سال ۹۶ کلید بخورد. نویسندگی و کارگردانی این سریال را وحید جلیلوند بر عهده دارد و او پیش از این کارگردانی آثار سینمایی چون «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» و «بدون تاریخ، بدون امضا» […]

کوتاه اما خواندنی

کوتاه اما خواندنی

هفت کلید طلایی آرامش در ارتباطات اول: قضاوت دیگران بر زندگی من تاثیری ندارد. دوم: مردم وظیفه ندارند مرا درک کنند. سوم: من مسوول اصلاح یا تربیت کردن دیگران نیستم. چهارم: از کسی در برابر لطفی که به او می‌کنم توقعی ندارم و گرنه این لطف را در حق او نمی‌کنم. پنجم: کائنات کسانی را […]

12