کوتاه اما خواندنی

کنترل تلویزیون؛ آلوده‌ترین وسیله در اتاق یک هتل

کنترل تلویزیون؛ آلوده‌ترین وسیله در اتاق یک هتل

اگر قصد سفر دارید و رزرو هتل خود را انجام داده‌اید، به این نکته توجه داشته باشید که در داخل اتاق‌های هتل‌ها وسایلی هستند که شاید کمتر به آلوده‌ بودن آن‌ها دقت کرده باشید. این وسایل می‌توانند طیف وسیعی از چیزها از کنترل تلویزیون تا پریز برق را شامل شوند.

برای شست‌وشوی گلیم و فرش از مواد شیمیایی استفاده نکنید

برای شست‌وشوی گلیم و فرش از مواد شیمیایی استفاده نکنید

تاريخ زندگي كردها از ابتدا به عنوان يكي از قديمي‌ترين و بومي‌ترين قوم‌هاي ايراني، در افسانه‌هاي اين سرزمين مورد توجه بوده است. در اين افسانه‌ها از پادشاهي به نام حضرت سليمان سخن مي‌رود كه پانصد «جن» برده‌ي او بوده‌اند. (جن موجودي است خارق‌العاده در اسطوره‌هاي عربي كه مابين دنياي مردگان و زندگان رفت و آمد مي‌كند

خواص آیات

خواص آیات

دعا و ذکر شامل استغفار از گناهان، طلب آمرزش، طلب حاجت‌های دنیوی و اخروی و به طور کلی هر چه یک بنده آن را می‌خواهد می‌شود. همچنین، دعا خواندن طلبیدن پروردگار خویش است.

اخبار تکنولوژی

اخبار تکنولوژی

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، شاهد موج جدیدی از سفرهای جاده‌ای هم‌وطنان‌مان به نقاط مختلف کشور خواهیم بود. مطمئنا به دلیل نا آشنا بودن به مکان و جاده‌های شهرهای مختلف گاهی رسیدن به مقصد با دشواری همراه خواهد بود، اما اصلا نگران نباشید، چون با استفاده از این اپلیکیشن، بدون نیاز به اینترنت و فقط با استفاده از gps گوشی می‌توانید نقشه‌های مناطق و جاده‌های مختلف کشور را با جزئیات بسیار زیاد در تلفن همراه خود داشته باشید.

آیا می‌دانید…

نتایج مطالعه‌ای نشان می‌دهد معمولا افرادی که دیر می‌خوابند از لحاظ عاطفی و احساسی ثبات کمتری دارند و کمتر قابل اعتمادند! به علاوه، این افراد بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی و اعتیاد قرار دارند.

۳+۷ کشور جذاب برای تنها سفر کردن را بشناسیم

۳+۷ کشور جذاب برای تنها سفر کردن را بشناسیم

تنها سفر کنید
امنیت، راه‌های حمل و نقل آسان و آشنا بودن مردمان محلی با زبان انگلیسی از معیارهای مهم مقاصد سفر فردی به حساب می‌آیند.
برای برخی از سفر دوستان، که اشتیاق بسیاری برای سفر کردن دارند، یافتن همسفر کاری دشوار است. دوستان و آشنایان بیشتر اوقات مشغول به کار و در حال پس‌انداز کردن هستند؛ بنابراین، فرصتی برای سفر به دست نمی‌آورند. راه‌حل این مساله تنها رفتن است که از جهاتی ترسناک به نظر می‌آید، اما امکانی برای خودشناسی و ماجراجویی در آن نهفته است.
در این مطلب بهترین مقاصد گردشگری را برای تنها سفر کردن معرفی می‌کنیم.