ماه: فروردین ۱۳۹۶

۱+۵ توصیه برای خرید تی‌شرت‌های باکیفیت و زیبا

۱+۵ توصیه برای خرید تی‌شرت‌های باکیفیت و زیبا

یکی از پوشش‌های محبوب روزهای خوش آب ‌و‌ هوای سال تی‌شرت‌ها هستند. بویژه جوان‌ترها که به تعداد رنگ‌های مداد رنگی در کمدشان تی‌شرت‌های متنوع پیدا می‌شود، اما برعکس همین عده، گروهی هیچ میانه‌ای با پوشیدن آن‌ها ندارند و از انتخاب و حتی امتحان آن بیزارند، اما با وساطت ما امسال ریسک کنید و به سبک پوشش خود با این تی‌شرت‌ها تنوع بدهید. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چطور تی‌شرت‌هایی باکیفیت، مناسب و زیبا انتخاب کنید.

جنتلمن‌های خاکستری

جنتلمن‌های خاکستری

شلوار خاکستری در جنس‌های مختلف از مخمل گرفته تا جین و شلوار رنگی‌ها از مواردی است که آقایان به پوشیدن آن تمایل زیادی دارند. اگر کمی دقت کنید میان تیپ‌های روزانه از هر ده نفر حداقل شش نفر این رنگ را به گونه‌ای در تیپ خود به کار برده و بیشتر سعی کرده‌اند که در شلوار استفاده شوند. در این مطلب درباره‌ی این رنگ و خانواده‌هایی که با آن ست می‌شوند نکته‌هایی را گنجاندیم که خواندن‌شان خالی از لطف نیست.

بازی با رنگ‌ها

بازی با رنگ‌ها

شلوار‌های جین رنگی یکی از معیارهای مد به شمار می‌روند، ولی اگر شما همیشه از شلوار‌های جین معمولی در استایل خود استفاده کرده‌اید ممکن است ست کردن رنگ‌های جدید برای شما کمی دشوار باشد. این روش خوبی است تا از شلوار‌های جین یکنواخت خود کمی فاصله بگیرید و برای بهار و تابستان آماده شوید. با اینکه برای ست کردن این شلوارها روش‌های زیادی‌ وجود دارد، اما انتخاب رنگ اشتباه باعث می‌شود شما بیش از حد جلب توجه کنید. افراد بسیاری با ترکیب لباس‌های مختلف به استایلی که مد نظر دارند می‌رسد، ولی اگر فکر می‌کنید نحوه‌ی ست کردن شلوار جین رنگی را نمی‌دانید و برای استفاده از این شلوارها در استایل خود سردرگم هستید این مطلب نقطه‌ی شروع خوبی برای شماست.

روش پاک کردن جوهر خودکار

روش پاک کردن جوهر خودکار

حتما برای شما هم بارها پیش آمده که جوهر خودکار یا خودنویس روی لباس یا وسایل دیگر خانه پس داده یا ریخته باشد. در خیلی از موارد هم اثر جوهر کامل از بین نمی رود. این مشکل برای بچه‌‌های دبستانی که روپوش‌‌ها و مقنعه‌‌های رنگ روشن دارند بیشتر اتفاق می‌افتد. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه لباس‌‌های سفید و رنگی را از جوهر خودکار پاک کنید.

راز عمر طولانی چیست؟

راز عمر طولانی چیست؟

تا زمانی که معجون جاودانی به دست‌تان نرسیده برای افزایش طول عمر خود باید سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید. علم می‌گوید رژیم غذایی، میزان ورزش و ژن‌های‌تان همه در تعیین طول عمر‌تان نقش دارند. با این حال آن‌ها که تا فوت کردن صد شمع زندگی کرده‌اند، می‌گویند برای رسیدن به این سن از راهبردهای دیگری استفاده کرده‌اند. در این مطلب ده توصیه برای طول عمر از صد ساله‌های سراسر دنیا آورده‌ایم که بعضی از آن‌ها جالب، بعضی خنده‌دار و بعضی فوق‌العاده عجیب و غریب هستند.

مهران رجبی: عشق ورزیدن خودش هنر است

مهران رجبی: عشق ورزیدن خودش هنر است

کمتر کسی هست که او را نشناسد یا از کارهای طنزش خاطره‌ای نداشته باشد، چون او جزو معدود بازیگرانی است که در بیشتر آثار طنز سینما و تلویزیون حضور داشته؛ از فیلم‌های مارمولک و اخراجی‌ها گرفته تا سریال‌های سه در چهار، لیسانسه‌ها و…
مهران رجبی در اصل معلم و گرافیست است، ولی در این سال‌ها بیشتر در حوزه‌ی هنر تصویری فعالیت کرده است. به مناسبت نوروز و آغاز سال جدید با در این شماره از او گفت‌وگویی داریم که خواندنش خالی از لطف نیست.

اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق نشیمن

اشتباهات رایج در دکوراسیون اتاق نشیمن

ما نکات بسیاری در رابطه با چیدمان و دکوراسیون مناسب و اصولی فضای نشیمن و ترفندها و رازهای بسیاری در رابطه با چگونگی یک چیدمان مناسب در فضای نشیمن برای شما مطرح کرده‌ایم، اما این بار می‌خواهیم از دیدگاه دیگری به بررسی اشتباهات رایج در دکوراسیون نشیمن بپردازیم و شما را با عادت‌های غلط در طراحی و دکوراسیون فضای نشیمن آشنا کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

یک فنجان سلامتی

یک فنجان سلامتی

چای آویشن برای سلامتی انسان فواید بسیاری دارد. گیاه آویشن فشار خون را بالا می‌برد و اعصاب را تقویت می‌کند. برای رفع کولیت‌های مزمن از گیاه آویشن و چای آویشن استفاده می‌شود. این گیاه ادرارآور است و انگل و رطوبت بدن را از بین می‌برد. از خواص چای آویشن و گیاه آویشن این است که صفرا از بین می‌برد، در درمان زکام موثر است و اشتها را افزایش می‌دهد. همچنین، آویشن برای کاهش غلظت خون می‌شود و تقویت بینایی بسیار مفید است.