ماه: تیر ۱۳۹۶

طراحی دیوار منزل با بشقاب‌های چینی

طراحی دیوار منزل با بشقاب‌های چینی

در بیشتر خانه‌ها، بشقاب‌های چینی و بلوری خوش رنگ با نقش‌های قدیمی یافت می‌شوند. بشقاب‌هایی که دیگر برای پذیرایی کاربرد ندارند، اما می‌توان از آن‌ها به عنوان آثار هنری ارزشمند، برای تزئین دیوارهای خانه‌های سنتی و مدرن، استفاده کرد.

آیا می‌دانید…

نتایج مطالعه‌ای نشان می‌دهد معمولا افرادی که دیر می‌خوابند از لحاظ عاطفی و احساسی ثبات کمتری دارند و کمتر قابل اعتمادند! به علاوه، این افراد بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی و اعتیاد قرار دارند.

ممنوعیت‌هایی برای تربیت کودکانی مستقل

ممنوعیت‌هایی برای تربیت کودکانی مستقل

گاهی اوقات، بچه‌ها را به حال خودشان رها می‌کنیم و گاهی اوقات هم آنقدر کنترل‌شان می‌کنیم که کلافه شوند. بالطبع بچه‌های این طرف بام وابسته می‌شوند و بچه‌های آن طرف بام هم یک جایی مثل کش در می‌روند و زیر بار هیچ قانون و قاعده‌ای بند نمی‌شوند، اما حد وسط این دو می‌شود استقلال؛ یعنی، کودک وظایف محدوده‌ی سنی‌اش را خودش مدیریت کند. چطور می‌شود بچه‌ها را مستقل بار آورد یا به عبارتی دیگر چطور کمک کنیم ماهیگیرهای ماهری باشند. این بازی دو قاعده بیشتر ندارد، یکی اینکه ماهی دادن بیش از حد ممنوع و دیگر اینکه حمایتگر باشید تا ماهیگیر کوچک‌تان ماهیگیری یاد بگیرد!

درباره‌ی “Detox water” بیشتر بدانید!

امروزه، در دنیای انباشته از سموم زندگی می‌کنیم و متاسفانه زندگی در دنیای مدرن موجب شده تا بدن سموم بیشتری هم تولید کند. به عبارت دیگر، بدن انسان‌ها به طرز فوق العاده‌ای در ساخت سموم مهارت دارد. این سموم ناشی از عملکرد کبد، کلیه‌ها، ریه‌ها و سوخت و ساز موادی است که می‌خوریم. علاوه بر سمومی که در بدن به طور طبیعی بابت سوخت و ساز مواد غذایی‌ به وجود می‌آید، مواد غذایی ناسالم مانند انواع فست فود و مواد غذایی که هورمون و سموم زیادی وارد بدن می‌کنند سیستم ایمنی بدن وادار به مقابله با این سموم می‌شود. حاصل این فعالیت باید به نوعی از بدن خارج شود که در غیر این صورت این سموم در بدن باقی می‌مانند و موجب بروز بسیاری از بیماری‌های مزمن بدن می‌شوند.

از سیر تا پیاز برنزه کردن

از سیر تا پیاز برنزه کردن

روز به روز، اشتیاق جوانان برای برنزه کردن پوست بیشتر می‌شود، اما همین برنزه کردن که ساده‌ترین کار به نظر می‌آید روش‌های خاص خودش را دارد.

اهمیت نوازش کودک و آثار مختلف آن روی ذهن

نوازش موضوع بسیار مهمی است، ولی در گذشته به عنوان یک اصل اساسی و ضروری مورد توجه قرار نمی‌گرفت، چراکه تصور می‌شد خلا آن هیچ مشکلی همراه ندارد. این در حالی است که پژوهش‌های متعدد و گسترده‌ی سال‌های اخیر، بر آثار شگرف و همه جانبه‌ی نوازش تاکید می‌کنند. در این مطلب آثار مختلف نوازش و مهر و محبت بر هوش و حافظه‌ی کودک بررسی شده تا فواید و ویژگی‌های پرورش کودکان در محیطی پر از عشق و اهمیت آن بر ذهن آن‌ها را بدانید.

به آشپزخانه ی خود زندگی ببخشید

به آشپزخانه ی خود زندگی ببخشید

اگر بیشترین ساعت‌های عمرتان را در آشپزخانه به سر می برید پس لازم است محیط آشپزخانه را به فضایی شاد و دلچسب تبدیل کنید تا همیشه در طی روز روحیه ی خوبی داشته باشید. شاید فکر کنید اگر بخواهید فقط دستی به سر و روی آشپزخانه تان بکشید، تا آن را زیباتر کنید، لازم است هزینه ی بسیار زیادی بابت آن بپردازید، اما برای داشتن آشپزخانه‌ای شاد و شیک اصلا لازم نیست دکوراسیون داخلی بدانید یا پول زیادی خرج کنید بلکه فقط کافی است از چند ایده ی زیر استفاده کنید تا از زیبایی آشپزخانه تان لذت ببرید.

نکاتی برای شیک برخورد کردن

نکاتی برای شیک برخورد کردن

باکلاسی ربطی به مغرور بودن ندارد. شما باید احترام را ترویج بدهید و این یعنی احترام برای همه، که شامل خودتان هم می‌شود. حواس‌تان باشد با دیگران مودبانه رفتار کنید و احترامی اصیل و بی‌غل و غش را در آن‌ها منعکس کنید. به خودتان اعتماد داشته باشید، جوری که دوست دارید لباس بپوشید و متناسب با آن رفتار کنید.