ماه: دی ۱۳۹۶

یاقوتی از جنس آرامش

یاقوتی از جنس آرامش

آمیتیست جزو گران‌بهاترین سنگ‌ها از خانواده‌ی کوارتزهاست و نخستین بار در رومانی کشف شد و در قرن نوزدهم، تصور بر این بود که رنگ بنفش آمیتیست به علت وجود منگنز است.

خیانت در امانت

خیانت در امانت

زندگی در عصر حاضر نیازمند اعتماد و باور عمومی است افراد متناسب با نیازهای خود با دیگران در تعامل اند و در کنار این تعامل ممکن است مال، آبرو و اعتبار آن‌ها نیز نقش داشته باشد بنابراین به فضایی نیاز داریم تا باور عمومی و اعتماد را در روابط، آسان کنیم تا افراد از بودن در کنار هم احساس آرامش کنند. یکی از صفات دارای ارزش که تا حدی این آرامش را برای افراد ایجاد می‌کند امانت‌داری است.

بیمه چیست؟

بیمه چیست؟

امروزه کمتر کسی هست که با بیمه و مزایا آن ناآشنا باشد. نیاز به امنیت خاطر نسبت به سرمایه و اموال اشخاص در مقابل حوادث موجب می‌شود افراد به دنبال تضمینی برای حفظ سرمایه‌ی خود باشند و بیمه یکی از موارد تضمین و امنیت خاطر و به نوعی سهیم شدن ریسک بیمه‌گر با بیمه‌گذار است.

شبیه خودمان لباس بپوشیم

شبیه خودمان لباس بپوشیم

مد یا فشن اصطلاح کلی در زمینه هنر طراحی پوشاک است که تحت تأثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می‌گیرد. محصولات این صنعت شامل پوشاک، پاافزا، کیف، لوازم آرایشی و اثاث خانه می‌شود.