ماه: بهمن ۱۳۹۶

مکمل‌های ورزشی را بشناسید

مکمل‌های ورزشی را بشناسید

امروزه، در فروشگاه‌هاي مختلف، موادي به شكل‌هاي مختلف اعم از قرص، پودر و … به عنوان منابع پروتئين و کربوهيدرات در دسترس همگان قرار دارد كه معمولا ورزشكاران تمايل زيادي به استفاده از آن‌ها دارند، چرا كه مصرف مکمل بيشتر را معادل داشتن بدني عضلاني‌تر مي‌دانند درحالي‌كه اين مطلب بخشي از حقيقت را در مورد آن‌ها بیان می‌کند. به عنوان مثال در مصرف مکمل‌هاي پروتئيني بايد به ترکيب، تعادل و تناسب بين آمينواسيدهاي موجود در آن‌ها و ميزان مصرف مناسب و فواصل مصرف آن‌ها توجه زيادي کرد.

گفت‌وگوی اختصاصی «۷ روز زندگی» با بهروز بقایی

گفت‌وگوی اختصاصی «۷ روز زندگی» با بهروز بقایی

بهروز بقایی، از هنرمندانی که برای کودکان و نوجوانان دهه ۶۰ و ۷۰ خاطرات قشنگی را ساخته است. «از قصه‌های بابا» بگیرید تا «سیب خنده»، «دنیای شیرین»، «دنیای شیرین دریا»، سریال موفق «همسران» و… بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویسی که جزو پیشکسوتان و بزرگان تئاتر نیز به حساب می‌آید

هنوز همان هیجان روز اول را دارم

هنوز همان هیجان روز اول را دارم

کاربلد، باشخصیت، و فوق‌العاده بااستعداد؛ این‌ها شاید شاخص‌ترین ویژگی‌های پسر طلایی دوبله‌ی ایران، افشین زی‌‌نوری، باشد. فردی که صدای زیبایش روی چهره‌ی بازیگرانی همچون لئوناردو دی‌کاپریو، مت دیمون و…. عجیب زیبا می‌نشیند. با او گفت‌وگوی جذابی کرده‌ایم که خواندنش را به تمامی دوستداران هنر دوبله پیشنهاد می‌کنم.

روز مبادا در راه است!

روز مبادا در راه است!

تورم روشی ارزش پولی که با زحمت به دست می‌آورید بی‌تاثیر نیست، اما فراموش نکنی که ارزش پولی که در می‌آورید به دورانی که در آن زندگی می‌کنید بستگی دارد. سی سال پیش، با هزار تومان می‌‌شد خیلی چیزها خرید، اما درآمدها نیز بسیار کمتر از الان بود. از بحث درآمد و تورم که بگذریم باید حواس‌مان به جیب‌مان باشد و بدانیم که چقدر خرج و چقدر پس‌انداز می‌کنیم.

سه قسمت از فضای آشپزخانه که مناسب ذخیره‌سازی هستند.

سه قسمت از فضای آشپزخانه که مناسب ذخیره‌سازی هستند.

اینکه «چه مقدار فضا نیاز دارم؟» سوالی است که تعیین می‌کند که تصمیم بگیرید که کجا می‌خواهید زندگی کنید، چه سبک خانه‌ای مناسب شماست و چگونه آن را بازسازی می‌کنید. ارزیابی وسایلی که دارید و اینکه تصمیم بگیرید چگونه آن‌ها را نگهداری و ذخیره کنید برای دسترسی مناسب و راحت یک راهکار و ترفند است. با دقت به این موضوع توجه کنید، چون فضاهایی با چیدمان بد و ضعیف بیشتر ناراحتی‌های روزمره را به همراه دارد و از لذت در خانه بودن می‌کاهد.