ماه: مرداد ۱۳۹۷

دنیای فناوری

دنیای فناوری

بدون تردید اینستاگرام در حال حاضر پر طرفدارترین پلتفرم اجتماعی دنیا است. این کمپانی هر ساله تلاش می‌کند با دادن تغییرات گسترده و به روز کردن اپلیکیشن خود، کاربران بیشتری را با خود همراه کند.

عسل در سکنجبین خاصیت آن را دوبرابر می‌کند

عسل در سکنجبین خاصیت آن را دوبرابر می‌کند

در هوای گرم تابستان آنچه که می‌تواند عطش شما را فرو نشاندیک لیوان شربت خنک است که هم به حفظ تعادل الکترولیت‌های بدن که ممکن است در اثر گرمای هوا و گرمازدگی برهم خورده باشد، کمک می‌کند و هم باعث خنک شدن مزاج شما می‌شود.

با خاویار گیاهی آشنا شوید

با خاویار گیاهی آشنا شوید

گیاه کینوا، برنج اینکا یا خاویار گیاهی، گیاه سنتی و بومی جنوب آمریکا به خصوص کشورهای پرو، اکوادور و بولیوی است که قدمتی ۵۰۰۰ ساله دارد.

دم‌نوشی با طعم نعنا

دم‌نوشی با طعم نعنا

این روزها شاهد استقبال زیاد خانواده‌های ایرانی از انواع دم‌نوش گیاهی و سنتی هستیم. دم‌نوش نعنا، یکی از مفیدترین انواع دم‌نوش طبیعی است.

حرف‌های بی‌صدای بدن شما

حرف‌های بی‌صدای بدن شما

شرح حرکات و حالات بدن هنگادم گفت‌وگو حرف‌های بی‌صدای بدن شما   در زندگی روزمره وقتی با دیگران وارد صحبت نمی‌شویم با حالات مختلف بدن خود با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم. نتایج برخی از مطالعات نشان می‌دهد که زبان بدن می‌تواند گویاتر از کلمات، منظور و احساس را منتقل کند. احساساتی که در طول مذاکرات […]

شباهت‌ها یا تفاوت‌ها کدام‌یک مهم‌ترند؟

شباهت‌ها یا تفاوت‌ها کدام‌یک مهم‌ترند؟

دکتر حسام فیروزی   برای برقراری یک رابطه‌ی مسالمت‌آمیز دانستن و پذیرش چه نکاتی اهمیت دارد شباهت‌ها یا تفاوت‌ها کدام‌یک مهم‌ترند؟   همان‌گونه که می‌دانیم، انسان تنها موجود روی کره‌ی زمین است که حق انتخاب دارد و به واسطه‌ی همین حق انتخاب است که او را موجودی آزاد نام نهاده‌اند (آزاد است تا انتخاب کند). […]

مسوولیت‌پذیری، میوه درخت بلوغ است

مسوولیت‌پذیری، میوه درخت بلوغ است

«وظیفه» و «مسوولیت» دو مقوله‌ی متفاوتند. این تفاوت از آن جایی خود را آشکار می‌‌سازد که بدانیم انسان موجودیست مختار و ظاهرا تنها موجود این کره‌ی خاکی است که «حق انتخاب» دارد و این موجود، در پی داشتن چنین حقی است که مسوول رفتارهای انتخاب شده‌ی خود به حساب می‌‌آید.