بازی با رنگ‌ها

بازی با رنگ‌ها

  1. تن رنگ شلوار جین خود را انتخاب کنید

ست کردن رنگ‌های خنثی با شلوار جین رنگی به شما این اجازه را می‌دهد که شلوارت‌تان را از رنگ‌های براق و مات انتخاب کنید.

برای داشتن ظریف‌ترین ظاهر، شلوار جین را از رنگ‌های پاستل و تیره انتخاب کنید؛ برای مثال، می‌توانید شلواری به رنگ سبز نعناعی روشن یا سبز زیتونی تیره انتخاب کنید.

برای انتخاب‌های جسورانه‌تر سراغ رنگ‌های روشن بروید؛ برای مثال، شلوار جین لیمویی انتخاب جسورانه‌ای است، صرف‌نظر از اینکه آن را با چه پیراهنی ست می‌کنید. اگر می‌خواهید با رنگ انتخابی خود متفاوت باشید، پوشیدن شلوار جین لیمویی با رنگ‌های خنثی را به شما توصیه می‌کنیم.

  1. پیراهنی هماهنگ به رنگ خنثی بپوشید

پیراهن یا تاپی به رنگ خنثی، که با رنگ شلوار جین شما هماهنگی دارد، انتخاب کنید. شلوارهای پاستلی و رنگ‌های تیره هم‌خوانی خوبی با پیراهن‌های دکمه‌دار دارند. شلوار سبز نعناعی روشن با پیراهنی کلاسیک جین هماهنگی خوبی دارد و شلوار زیتونی تیره با یک بلوز گیپور سفید زیبا به نظر خواهد رسید.

رنگ‌های جسورانه‌تری مثل سبز لیمویی را با پیراهن‌های متفاوت‌تری باید ست کنید؛ برای مثال، شلوار سبز لیمویی را با تاپی مشکی با پولک‌دوزی نقره‌ای تکمیل کنید. همچنین، به رنگ زمینه شلوار خود برای انتخاب رنگ لباس بالاتنه دقت کنید. رنگ‌هایی با زمینه‌ی آبی با رنگ‌های خنثی سرد مانند سیاه، خاکستری، نقره‌ای و سفید هم‌خوانی دارند و رنگ‌هایی با زمینه‌ی قرمز با رنگ‌های خنثی گرم مانند قهوه‌ای، طلایی و کرم هماهنگ هستند. پیراهن‌های کلاسیک جین هم تقریبا با تمام رنگ‌ها قابل پوشیدن هستند.

  1. کفشی مد روز و از رنگ‌های خنثی انتخاب کنید

صندل‌های پاشنه بلوکی انتخاب خوبی برای فصل گرما و کفش‌های تخت زنانه همیشه قابل استفاده هستند. از کفش‌های پنجه باریک و پاشنه بلند هم برای مهمانی‌ها و ست کردن با لباس مجلسی استفاده کنید. برای فصل‌های سرد سال هم از نیم بوت و بوت تا روی زانو استفاده کنید.

۴. ژاکت یا کت مناسب انتخاب کنید

بهتر است شلوارهای جین رنگ پاستلی و رنگ تیره را با یک ژاکت بافتنی یا بلیزر خوش دوخت با رنگ‌های خنثی ست کنید. شلوار جین سبز زیتونی تیره همراه بلوزی کرم را با بلیزری قهوه‌ای شکلاتی ست کنید. رنگ‌های جسورانه‌تر را با کت چرم هماهنگ کنید. البته انتخاب یک ژاکت یا پلیور برای این ست کاملا سلیقه‌ای است.

  1. انتخاب لوازم جانبی و زیورآلات

دو یا سه تکه لوازم جانبی در استایل خود به کار ببرید. استفاده بیش از حد از این لوازم باعث شلوغ به نظر رسیدن تیپ شما می‌شود.

  1. ساده و ملایم آرایش کنید

با انتخاب درست رنگ لاک ناخن یا سایه‌ی چشم کمی رنگ به آرایش خود اضافه کنید. در کل بهتر است آرایشی روزمره و ساده را برای این ست در نظر بگیرید.