جنتلمن‌های خاکستری

جنتلمن‌های خاکستری

  1. تیپ غیر رسمی

شاید فکر کنید این رنگ کمی عجیب به نظر می‌رسد، ولی در مورد مشکی هم همین طرز تفکر وجود دارد و الان می‌بینیم که چقدر میان تیپ‌های مردانه رایج شده است. با تیپ‌های غیر رسمی برای پوشیدن آن شروع کنید. اگر شلوار رنگی انتخاب می‌کنید سعی کنید خاکستری روشن در آن وجود داشته باشد و با این کار رسمی‌ات تیپ شما تا حدودی کاسته می‌شود. از شلوارهای اسلش با این رنگ هم می‌توانید استفاده کنید. انتخاب بعدی شما حتما جین خاکستری است. این رنگ جین تقریبا با همه‌ی لباس‌های شما ست می‌شود. با وجود اینکه جین‌های مشکی و آبی هم عالی هستند، ولی این رنگ جین هم در دسته‌ی جین‌های محبوب قرار گرفته‌اند. می‌توانید این شلوارها را با کتانی‌های مشکی یا سفید ست کنید و بالاتنه هم لباسی سفید یا مشکی بپوشید. از نظر شناخت رنگ‌ها این تیپ فوق العاده زیباست.

  1. بالاتنه

پیراهن کرم به راحتی با شلوار رنگی خاکستری ست می‌شود و تقریبا سبک تیپ سنتی مشکی و سفید را به تیپ شما تزریق می‌کند. اگر شلوارتان خاکستری تیره است پیراهن مشکی با آن ست کنید و تیپی رسمی بزنید. اگر شلوار خاکستری روشن پوشیده‌اید و قصد دارید کمربند ببندید از رنگ تیره‌ی آن دوری کنید، چراکه از زیبایی شلوار شما می‌کاهد.

رنگ جالب دیگری که با خاکستری ست می‌شود، خاکستری است. اگر شلوار خاکستری تیره به تن دارید پیراهن خاکستری روشن، ژاکت یا بافت خاکستری روشن همراه آن بپوشید. شاید کمی عجیب برسد، اما ترکیب خاکستری با خاکستری یکی از زیباترین ترکیب رنگ‌هاست. اگر خیلی حساس هستید می‌توانید بالاتنه را مشکی انتخاب کنید.

  1. شلوار خاکستری و کفش قهوه‌ای

شاید باورتان نشود، ولی قهوه‌ای رنگی است که با شلوار خاکستری بسیار ست می‌شود. ست خاکستری با رنگ پوستی و قهوه‌ای تیپی هوشمندانه و غیر رسمی به شما می‌دهد. اگر نمی‌خواهید خیلی رسمی تیپ بزنید کفش کالج قهوه‌ای یا رنگ پوستی انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید تیپی رسمی داشته باشید به شما کفش خاکستری را پیشنهاد می‌کنیم. اگر کت و شلوار خاکستری به تن دارید کفش‌های مجلسی مشکی هم انتخاب خوب دیگری محسوب می‌شوند. اگر می‌خواهید از تیپ رسمی شما کمی کاسته شود کت و شلوارتان را همراه کفش قهوه‌ای بپوشید.

برای تیپ‌های غیر رسمی پییشنهاد دیگری برای‌تان داریم و آن هم پوشیدن کتانی است که مخصوص تیپ‌های غیر رسمی جنتلمن‌ها طراحی شده‌اند و تقریبا با تمام رگه‌های شلوار رنگی خاکستری ست می‌شوند. کتانی‌های مشکی کنتراست خوبی برقرار می‌کنند و به راحتی با شلوارتان ست می‌شوند.

۴. تیپ هوشمندانه

شلوار رنگی‌های باریک و فیت تن‌تان انتخابی عالی برای جلسه‌های کاری هستند و به شما تیپی هوشمندانه القا می‌کنند. انتخاب رگه‌های تیره‌تر خاکستری به شما احساس رسمی‌ات بیشتر و راحتی کمتر می‌دهد؛ این در حالی است که رگه‌های روشن‌تر خاکستری به شما تیپی تابستانی و غیر رسمی‌تر می‌دهند. فقط مطمئن شوید که شلوار شما اندازه‌تان است و کمرش بالاتر و پایین‌تر از بدن شما قرار نمی‌گیرد. اگر دنبال رگه‌های روشن‌تر خاکستری در شلوار هستید حواس‌تان باشد که مدل‌های تنگ و چسبان انتخاب نکنید.