۱+۵ توصیه برای خرید تی‌شرت‌های باکیفیت و زیبا

۱+۵ توصیه برای خرید تی‌شرت‌های باکیفیت و زیبا

تی‌شرت پوشی به سبک امروزی

جنس باکیفیت بخرید: دیگر باید بعد از این همه سال خرید یا همراهی کردن با دیگران جنس خوب را از بد تشخیص بدهید. تی‌شرت‌های با‌کیفیت از جنس‌های مختلف مانند: نخ، پنبه، پیما (ضد پرز و چروک)، ژرسه (ترکیب پارچه‌ای از پنبه و الیاف مصنوعی) و مرینو (پشم گوسفند) موجود است که شما با توجه به نوع پوست و راحتی خود سراغ انتخاب آن‌ها می‌روید. پس پیش از توجه به قیمت حتما از کیفیت و جنس آن‌ها مطلع شوید.

سایز مناسب انتخاب کنید: تی‌شرت‌ مردانه نباید تنگ یا گشاد باشد؛ پس تی‌شرتی را برای خرید و پوشش انتخاب کنید که اندازه‌ی تن‌تان و هماهنگ با فرم بدن شما باشد. از طرفی، طول آستین تی‌شرت نه باید کوتاه و نه بلند باشد. همچنین طول اندازه‌ی آن، که باید با توجه به اندازه‌ی بالاتنه‌ی شما هماهنگی داشته باشد. همه‌ی این اندازه‌ها را در اتاق پرو یا با قرار دادن تی‌شرت‌ روی تن خود در مقابل آینه بررسی و سپس اقدام به خرید کنید.

یقه‌ی مورد علاقه شما چیست: تی‌شرت‌ها در انواع یقه‌های هفت، گرد، سه دکمه و ایستاده وجود دارد. پس با سلیقه و اندازه‌ی طول گردن خود در هنگام خرید به آن‌ها دقت کنید. چون یقه‌های هفت گردن و قد شما را کشیده‌‌تر یا یقه‌های خیلی باز شما را چاق‌تر از سایز واقعی خود جلوه می‌دهند و ظاهر چندان خوبی ندارند.

با شلوار جین بپوشید: بعد از یک عمر پوشیدن پیراهن با شلوار پارچه‌ای یا کتان می‌توانید با تی‌شرت‌های کمدتان شلوار جین هم به پا کنید. این ترکیب می‌تواند سن و سال شما را هم کمی جوان‌تر جلوه دهد.

به رنگ‌های کلاسیک بیشتر توجه کنید: از آنجا که تی‌شرت‌ها بعد از خرید به یکی از راحت‌ترین و پرطرفدارترین پوشش‌های شما تبدیل خواهند شد، رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با هر پوششی هماهنگی دارند و همیشه چشم‌نواز هستند. مشکی، آبی ‌تیره، طوسی، سرمه‌ای و سبز یشمی، رنگ‌های کلاسیکی هستند که بعد از پوشش به ظاهر شما نمای دیگر می‌دهد.

ساعت و انگشتر فراموش نشود: این متعلقات به ظاهر ساده به خوش‌تیپی شما کمک ویژه‌ای خواهد کرد. پس این متعلقات را همراه عینک دودی با خوش‌سلیقگی تمام با پوشش خود هماهنگ و استفاده کنید.