۱+۷ رنگ متنوع و بهاری برای لباس‌‌های مردانه

۱+۷ رنگ متنوع و بهاری برای لباس‌‌های مردانه

آبی

برای شروع، ترکیب شدن این رنگ با لباس‌های روزمره‌تان بسیار مناسب است. ترکیب آبی با رنگ‌های خنثی عالی است که برای هر جزئی از استایل‌تان این توناژ رنگ جذابیتی انکار‌ناپذیر دارد.

طوسی یخی

طبیعت خنثی در این رنگ به شما اجازه می‌دهد تا هر رنگ بهاری را که می‌پسندید با آن ترکیب کنید و خوش‌پوشی بهارانه را با مهارت تمام نشان دهید. همچنین، هنگامی که به رنگ‌های مختلف تمایلی ندارید با ترکیب رنگ‌های خنثی کنار هم با وقار و رسمی باشید. پیشنهاد ما این است در این خنکای نسیم بهاری پیراهنی سفید را با آن ترکیب یا اگر مایل هستید از رنگی تیره استفاده کنید تا کنار خاکستری استایل‌تان را پر رنگ‌تر از روزهای دیگر جلوه دهد.

سبز روشن

اگر تصمیم دارید که از رنگ سبز روشن در استایل بهاری‌تان استفاده کنید، قطعا اطرافیان به جسور بودن شما در شخصیت‌تان پی می‌برند. بهترین گزینه‌ها برای ترکیب با این رنگ آبی تیره و رنگ‌های خنثی هستند.

آبی کلاسیک

در هر زمانی این رنگ نماینده‌ی تمام عیار استایلی شیک و محترمانه برای آقایان است، به خصوص این رنگ در ترکیب با رنگ‌های خنثی، بی‌نقص می‌شود.

سبز یشمی

از این رنگ به هیچ عنوان نمی‌توان صرف‌نظر کرد، زیرا سبز یشمی به خوبی قابل هماهنگی با رنگ‌های خنثی و ترکیب آن با آبی تیره شاهکار است.

قهوه‌ای ماسه‌ای

به این رنگ بیش از یک رنگ ساده و معمولی نگاه کنید! این رنگ از طیف قهوه‌ای است که با رنگ‌های تیره‌تر به خوبی هماهنگ می‌شود و برای لباس‌های روزمره مناسب‌تر است.

تیتانیوم

این رنگ از طوسی یخی تیره‌تر است و تطبیق پذیری لازم را برای این فصل از سال دارد.

عنابی

طراحان حوزه‌ی مد، به‌خصوص طراحان استایل خیابانی، این رنگ خیره‌کننده را بسیار استفاده می‌کنند، رنگی بی‌نقص که هیچ‌گاه خسته‌کننده نمی‌شود. برای ترکیب این رنگ با دیگر رنگ‌ها لباس‌هایی با رنگ‌های تیره و خنثی مناسب هستند.