تیپی به رنگ پاییز زرد و نارنجی شوید!

تیپی به رنگ پاییز زرد و نارنجی شوید!

پاییز از راه رسیده و هوا کم‌کم رو به سردی می‌رود؛ بنابراین، انتخاب لباسی مناسب برای این فصل بسیار اهمیت دارد. اگر می‌خواهید در این فصل خوش‌تیپ به نظر بیایید و پاییز را در تیپ‌تان لمس کنید. حتما این مطلب را بخوانید.

 

بالاتنه

پاییز، اولین روزهای سرما را با خودش همراه می‌آورد؛ پس اگر می‌خواهید گرم بمانید و سرما نخورید باید با مانتوها‌ی نازک و لباس‌های آستین کوتاه خداحافظی کنید. معمولا بیشتر لباس‌های پاییزی از جنس الیاف مصنوعی هستند که ممکن است باعث آلرژی شوند.

برای این فصل، پارچه‌هایی را انتخاب کنید که جنس‌شان الیاف طبیعی و از پوشش‌های بهاری ضخیم‌تر و از پوشش زمستانی نازک‌تر باشند. بهترین نوع لباس‌هایی که می‌توانید بپوشید تا در پاییز بالاتنه‌تان را مقابل سرما حفظ کنید انواع ژاکت‌ها و سویی‌شرت‌ها هستند. می‌توانید پوشیدن بلوزهای آستین بلند را که همراه جلیقه‌های پشمی پفی، سویی‌شرت‌ها، کت‌های دکمه‌دار و زیپ‌دار هستند نیز امتحان کنید. علاوه بر این، پوشیدن کت چرم، پارچه‌های مخمل و بافتنی‌ها مناسب این فصل هستند. لباس‌های آستین کوتاه نپوشید و از ژاکت جین، بلوزهای دکمه‌دار و کت‌های ورزشی مناسب استفاده کنید.

 

پایین‌تنه

بهترین پارچه‌ای که می‌توانید برای گرم نگه‌داشتن پایین تنه از آن استفاده بکنید جین، چرم، مخمل کبریتی و کتان است. این مدل از لباس‌ها رنگ‌ها، طرح‌ها و شکل‌های مختلف و متفاوتی دارند.

انواع ساق پوش‌ها هم برای پایین‌تنه مناسب هستند که می‌توانید با پوشیدن یک سویی‌شرت گرم و مناسب تمام نگاه‌ها را به خود جلب کنید. ساق پوش‌های چرمی، کش بافت و پشمی بسیار مناسب هستند.

 

اکسسوری

در این فصل، از روسری و شال ضخیم‌تر استفاده کنید. دستبند‌های متعدد، النگو یا ساعت، گردنبند‌های بلند، که چند دور دور گردن پیچیده می‌شوند و هدبندها (سربندها) شما را شیک‌پوش‌تر و به روزتر نشان می‌دهند.

 

کفش‌های مناسب

کفش‌ مناسب پاییز چکمه و نیم‌بوت است. انواع مختلف از بوت‌هایی که تا بالای زانو می‌رسند تا نیم بوت‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف مثل قهوه‌ای، خاکستری، سیاه و سفید و انواع رنگ پریده و سایه روشن‌هایی از رنگ‌های دیگر. از جنس‌های مختلفی مثل چرم، جیر و… که با وسایلی مانند سگک‌های زیبا تزیین شده می‌توانید بسیار استفاده کنید و از پوشیدن آن‌ها لذت ببرید! علاوه بر این، کفش‌های کتانی هم انتخاب مناسبی برای پاییز هستند.

 

رنگ‌ها

زرد و نارنجی از رنگ‌های پاییزی هستند؛ بنابراین، بهتر است شما هم به تیپ‌تان این رنگ‌ها را اضافه کنید. علاوه بر این، سبز یشمی، آبی نفتی و قهوه‌ای مناسب این فصل هستند. می‌توانید در آرایش‌تان از رنگ‌های نارنجی سوخته، بژ، قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای تیره استفاده کنید.

 

مدل موها

در این فصل‌ موهای‌تان را موج‌دار کنید یا حتی آن‌ها ریز، فرانسوی و دو طرفه ببافید. اگر فکر می‌کنید که این نوع مدل موها خوب نیستند باید بدانید که موهای موج‌دار و بافته شده مخصوص فصل پاییز هستند.