اتاقی از همه رنگ به اتاق خواب‌تان رنگ دهید!

اتاقی از همه رنگ به اتاق خواب‌تان رنگ دهید!

مترجم: سعیده عرب

اتاق خواب فضایی است که فرد در آن احساس آرامش می‌کند و بیشتر فعالیت‌های شخصی‌اش را در این مکان انجام می‌دهد. برای اینکه برای انجام دادن فعالیت‌های روزانه‌تان انگیزه داشته باشید باید به اتاق‌تان رنگ دهید؛ بنابراین، در این شماره رنگ‌هایی برای اتاق خواب‌تان پیشنهاد می‌دهیم که سرشار از آلرژی هستند. همراه ما باشید.

 

قرمز آلبالویی و زرد پر زرق و برق رنگ‌هایی هستند که می‌توانید برای اتاق خواب انتخاب کنید. خردلی پر رنگ چشم‌اندازی غیر معمول؛ بنابراین، اگر در انتخاب چنین رنگی برای دیوارها تردید دارید، می‌توانید از این رنگ‌ها در لوازم مثل کوسن‌ها، بالش‌ها و پتوها استفاده یا اینکه مبلمان و لوازم اتاق خواب را دوباره رنگ کنید.

 

مشکی

رنگ مشکی به عنوان یک رنگ خنثی کاربرد دارد و تقریبا هر رنگی را در اتاق خواب کامل می‌کند. از این رنگ نه فقط به عنوان رنگ دیوار بلکه به عنوان رنگ کف و همچنین دیگر وسایل موجود در اتاق خواب می‌توانید استفاده کنید که حس نمایشی را به فضای اتاق اضافه می‌کند.

 

آبی یخی

در حالی‌که رنگ یاسی در چند سال گذشته، خیلی محبوب شد تن رنگ آبی یخی نیز به روز است. این رنگ را روی دیوارهای اتاق خواب‌تان امتحان و با وسایل و مبلمان داخل اتاق هماهنگ کنید.

 

زیبایی با صورتی

رنگ‌های پاستیلی ملایم مثل صورتی چرک و سبز نعناعی در اتاق خواب به جای سفید سنتی بسیار مناسب است و لطافت این رنگ‌های پاستیلی حس آرامش و راحتی را در اتاق خواب به وجود می‌آورند.

 

آبی پر رنگ

رنگ آبی پررنگ حس دنجی را در اتاق‌ها ایجاد می‌کند که برای ریلکس کردن بعد از روزهای طولانی بسیار عالی است. همچنین، این رنگ در مبلمان، لوازم اتاق و همچنین روی قفسه‌های روی دیوارها و کمدها نیز کار می‌شود.

 

سبز غیر منتظره

سبز رنگ سال ۲۰۱۲ است و تن‌های رنگ سبز تا سال ۲۰۱۸ می‌درخشد. ابزار مربوط به نقاشی را بیرون بیاورید و دیوارهای اتاق خواب‌تان را رنگ سبز بزنید. این رنگ سبز بین رنگ خنثی و اصلی سفید، قهوه‌ای و خاکستری تعادل ایجاد می‌کند.

 

رنگ‌های سبز مدرن

تن رنگ‌های سبز زیتونی و سبز آووکادو رنگ‌های حکمفرما در طراحی و دکور کردن اتاق خواب هستند و با رنگ‌های سفید و قرمز هماهنگ می‌شوند.

 

رنگ‌های جدید متالیک و خنثی

رنگ طلایی و برنز دیگر حالت نمایشی ندارند، ولی رنگ‌های متالیک رنگ‌های جدید هستند. کاغذ دیواری و لوازم تزئینی طلایی و به رنگ برنز را در اتاق خواب امتحان کنید.

 

توناژ رنگ‌های خاکستری

دیوارهای اتاق خواب‌تان را برای رنگ خاکستری آماده کنید که این رنگ انتخاب محبوبی برای سال‌های زیادی بوده است. به کار بردن دو توناژ مختلف رنگ طوسی (سایه روشن) چشم‌انداز زیبایی را در اتاق خواب به وجود می‌آورد. این توناژ رنگ سبک مدرن را در اتاق خواب‌تان ایجاد می‌کند.

 

سفید کلاسیک

سفید رنگی کلاسیک است  که در اتاق خواب حس تازگی و تمیزی را القا می‌کند.

 

رنگ نارنجی را به عنوان رنگ اصلی در اتاق خواب انتخاب کنید.

رنگ‌هایی که خیلی به چشم می‌آیند برای نقاش‌های تازه کار حالت ریسکی دارند، اما کسانی‌که حس ماجراجویی دارند باید رنگ نارنجی را امتحان کنند. همچنین، رنگ نارنجی به عنوان رنگ دیوار اصلی اتاق خواب استفاده می‌شوند و رنگ غالب در فضاست.