طراوت بهاری در استایل شما

طراوت بهاری در استایل شما

مترجم: مینا امانی

 

کم‌کم به فصل بهار نزدیک می‌شویم و حس طراوت و تازگی را می‌توان به راحتی می‌توان در هوا نفس کشید. در این روزها همه در تکاپو برای خرید سال نو و به فکر این هستند تا خود را نونوار کنند؛ بنابراین، اگر سردرگم هستید برای فصل بهار چه لباسی بخرید ما در این مطلب شش گرایش محبوب بهاره را برای‌تان آورده‌ایم تا به کمد لباس‌تان اضافه کنید. مطمئن باشید تغییر بی‌نظیری از زمستان به بهار و فراتر از آن خواهید داشت!

رنگ‌های متالیک

بهار فصل رنگ‌هاست و استفاده از رنگ‌های متالیک پیشنهاد بسیار خوبی است. اگر دوست ندارید تا دامن نقره‌ای یا کت اسپرت طلایی بپوشید، راهی آسان برای قرار دادن این رنگ‌ها در کمدتان وجود دارد؛ اینکه از زیورآلات و لوازم جانبی این رنگ‌ها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید به کیف و کفش‌های طلایی و نقره‌ای فکر کنید. حتی مقدار کمی از این رنگ‌های متالیک خارق‌العاده هستند.

*رنگ‌های روشن

رنگ‌های روشن برای فصل بهار گزینه‌هایی عالی هستند، اما رنگ‌های صورتی کم‌رنگ در این فصل به طور ویژه‌ای نمایان می‌شوند. برای اینکه رنگ صورتی خیلی دخترانه به نظر نیاید آن را با لباس‌های پسرانه مانند کت چریکی یا برعکس ست کنید.

*نئون

استفاده از رنگ نئون بسیار هیجان‌انگیز است و اندکی استفاده از این رنگ به بادگیر کلاه‌تان جان می‌بخشد. یادتان باشد در کل تیپ‌تان خنثی باشد و سعی کنید شبیه رنگین‌کمان نشوید.

*کوله پشتی چند منظوره‌ی بهاره

یک کوله پوشتی چند منظوره جادار را انتخاب کنید که بتوانید با آن سر کار بروید، آخر هفته‌ها دست‌تان بگیرید و حتی به ساحل بروید؛ یعنی، همه جا بتوانید آن را استفاده کنید. کوله‌ای را انتخاب کنید که فضای کافی برای تمام وسایل مورد نیازتان را داشته باشد.

*لباس‌های گلدار

همیشه لباس‌های گلدار برای بهار پیشگام هستند. اگر هوا بسیار سرد است تا با سارافون کوتاه گلدار ورزش کنید، یقه اسکی نازکی زیر آن بپوشید یا اینکه لباس گلدارتان را با یک شال کشباف تن کنید. (اگر این شال را دور دسته‌ی کوله‌ی جدیدتان گره بزنید زیبا‌تر می‌شود.)

*شلوار سفید کوتاه

شلوارهای زنانه‌ی قدیمی تان را از پنجره بیرون بیندازید و برای خودتان شلوار کوتاه بخرید. همه‌ی ما شلوارهای تنگ و پيراهن و شلوار گشاد را كه شبيه دامن هستند دوست داریم.