اخبار سینمای‌ هالیوود

اخبار سینمای‌ هالیوود

ماموریت غیر ممکن؛ فراتر از انتظار‌ها

قسمت جدید از سری فیلم‌های«ماموریت غیر ممکن» با نام «فال اوت» به زودی اکران می‌شود. نکته‌ی جالب نظر منتقدان در مورد این فیلم است که آن را جزو بهترین آثار اکشن تاریخ سینما می‌دانند!

فال اوت تا به امروز امتیاز ۸۶ را از بین ۳۱ نقد سایت متاکرتیک و امتیاز ۹۶ را از مجمو نقدهای سایت راتن دریافت کرده است.

مجله رولینگ استون این قسمت را وداع شکوهمند تام کروز با این سری فیلم‌ها می‌داند.

در مجموع باید منتظر یکی از خاص‌ترین فیلم‌های امسال باشیم.

 

 بازگشت اژدها

دیوید لیچ کارگردان قسمت اول فیلم جان ویک و قسمت دوم فیلم ددپول در تلاش است تا بتواند اجازه‌ی بازسازی فیلم «اژدها وارد می‌شود» را بگیرد. این فیلم که سال‌ها پیش با بازی بروس لی روانه‌ی بازار شد یکی از آثار کلاسیک سینمای رزمی‌است. حال باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

رابرت دنیرو در کنار جوکر؟!

خب همان‌طور که می‌دانید کمپانی برادران وارنر در حال ساخت دو فیلم از کاراکتر جوکر است ، اولی فیلمی‌ با تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی و با بازی خواکین فونیکس در نقش جوکر است که داستان این فیلم خارج از جهان سینمایی دیسی است و فیلم دیگر با بازی جرد لتو و در درون جهان سینمایی دیسی قرار دارد. اخبار و حواشی زیادی پیرامون این دو پروژه وجود دارد . در جدیدترین خبرهای منتشر شده گفته می‌شود رابرت دنیرو برای بازی در فیلم اختصاصی جوکر در حال مذاکره است و اگر وارنر با او به توافق برسد ، دنیرو در مقابل خواکین فونیکس به هنرنمایی خواهد پرداخت. هنوز هیچ‌ خبر قطعی در این زمینه وجود ندارد و فعلا باید منتظر ماند.

 

آغازفیلم‌برداری روزی روزگاری در‌هالیوود

ضبط جدیدترین فیلم کوینتین تارنتینو  با تیم پرستاره‌ی بازیگرانش آغاز شد.

این فیلم قرار است برداشتی آزاد از ماجرهای خانواده منسون و جنایات آن‌ها باشد.

در این فیلم پرستاره بازیگران بزرگی همچون «ال پاچینو» « برد پیت» « لئوناردو دی‌کاپریو». « مارگوت رابی » و… به ایفای نقش می‌پردازند.

 

بدترین فیلم سال

فیلم «گوتی» با بازی «جان‌ تراولتا» یکی از فیلم‌های تازه اکران شده‌ی سینما‌‌ی هالیوود است که نه تنها فروش خوبی در گیشه نداشته است بلکه میانگین امتیازات آن در سایت راتن صفر می‌باشد! این فیلم نیز متاسفانه یک شکست دیگر در کارنامه‌ی جان‌ تراولتا است که مدت‌هاست از دوران اوجش فاصله گرفته است.

 

خداحافظی اندرو لینکولن از مردگان متحرک

 

اندرو لینکولن بازیگر کارکتر ریک گرایمز بعد از حدود ده سال قرار است در فصل نهم سریال مردگان متحرک از این مجموعه کنار برود.

او‌که از قسمت اول این مجموعه به طور ثابت ودر حدود ۹۰٪ قسمت‌ها حضور داشته است جدایی خود را به دلیل خستگی زیاد و دور بودنش از خانواده بیان کرد.هنوز معلوم نیست که او چطور و چگونه از داستان کنار خواهد رفت و آیا در آینده به سریال بازمی‌گردد یاخیر.

 

 جیمز گان به خاطر‌ترامپ از دیزنی اخراج شد

جیمز گان کارگردان موفق سری فیلم‌های محافظین کهکشان به دلیل تویت‌های گذشته‌اش در مورد رئیس جمهور آمریکا یعنی دونالد‌ترامپ از طرف دیزنی اخراج شد. او در این تویت‌ها با الفاظ رکیک و جنسی در مورد‌ ترامپ اظهار نظر کرده است و همین کار او باعث قطع همکاری‌اش با دیزنی شده است.

گفتنی است که طرفداران فیلم محافظین کهکشان در حال جمع آوری امضا برای بازگرداندن او هستند . اتفاقی که معلوم نیست سرانجام آن چه خواهد شد.