خزانی بپوشید

خزانی بپوشید

۱۳۹۸/۰۷/۱۴

همیشه بیشترین دنبال‌کنندگان مد و لباس خانم‌ها هستند اما آقایانی هم هستندکه اگر مشغله‌های زندگی به آن‌ها اجازه دهد، دوست دارند شیک پوش و همگام با مد باشند در این مطلب قصد داریم نکاتی را در مورد لباس‌های پاییزی مردانه و همچنین رنگ‌های مناسب این فصل را به شما عزیزان پیشنهاد دهیم اما در نظر داشته باشید که تیپ و رنگ لباس شما باید با موقعیت مکانی شما متناسب باشد به طور قطع لباسی که به عنوان یک کارمند می‌پوشید باید با لباس خرید تفاوت داشته باشد.

لباس‌های پاییزی

در فصل پائیز که با تغییرات دما مواجه هستیم و ممکن است ناگهان افزایش سرما وجود داشته باشد طبیعتا باید برمقدار و چند لایه لباس پوشیدنمان توجه بیشتری داشته باشیم بهترین روش برای این کار این اسـت کـه لباس نازک‌تر بـه بدنتان نزدیک‌تر باشد، بـرای این منظور بهتر است لباس‌های نازک را اول بپوشید و سپس پوشاک ضخیم‌تر را به تن کنید.

پوشیدن ژاکت‌های سبک در این فصل ظاهری مناسب به افراد می‌دهد اما در بستن دکمه‌هاي ژاکت توجه داشته باشید کـه زیباترین حالت این اسـت کـه دکمه بالا همیشه باز باشد، دکمه‌هاي میانی برای خوش فرم نگه داشتن لباس بسته باشد و دکمه آخر نیز ترجیحا باز بماند تا لباس زیر آن یا کمربند دیده شوند. اگر لباستان دو دکمه دارد یکی از آن‌ها را باز بگذارید.

پارچـه‌هـای سـنگین مانـند پارچه‌های پـشمـی، بافـتنی و چرم شما را سنگین وزن‌تر جلوه می‌دهد در صورتی که می‌خواهید از لباس‌های بافتی استفاده کنید  برای اینکه اندامتان متناسب دیده شود حتما بافت‌های ظریف را مد نظر قرار دهید. پاییز، زمان هوای ابری و بارانی است در چنین هوایی باید رنگ بارانی با پیراهن  شما ست باشد.

رنگ‌های پاییزی

قهوه‌ای

زیبایی طلبی، یکی از غرایز انسانی است که مردم در ضمیر ناخودآگاه خود به سراغش می‌روند. همیشه همرنگ بودن با رنگ فصل و طیف رنگ‌هایی که محیط و طبیعت را احاطه کرده بیانگر ذوق و سلیقه فرد در شیک پوشی و درک حس بصری است. در پاییز که رنگ طبیعت به سمت نارنجی و قهوه‌ای متمایل است پوشیدن لباس‌هایی که با این رنگ‌ها، هارمونی بیشتری داشته باشند بیانگر حسن سلیقه و همراهی با طبیعت است. ترکیبی از ذوق و سلیقه در پوشش نه تنها باعث تحسین اطرافیان می‌شود بلکه حس اعتماد به نفس را در فرد افزایش می‌دهد.

معمولا کسانی که رنگ پوشش خود را به رنگ طبیعت اطرافشان نزدیک می‌کنند، به دنبال نوعی جلب توجه و تحسین دیگران هستند پوشیدن لباس‌هایی در طیف قهوه‌ای، آن هم در فصل پاییز، نوعی امنیت روانی برای افراد در پی خواهد داشت.بنابر این به شما پیشنهاد می‌کنیم از این رنگ جذاب در لباس‌هایتان در این فصل بیشتر استفاده کنید.

زرد

تغییر رنگ پوشش بر اساس فصول یکی از نشانه‌های قدرت سازگاری و هماهنگی با طبیعت و محیط است این گونه افراد بر محیط بیرونی خود تسلط داشته و به اصطلاح کنترل بیرونی دارند، در فصل پاییز یکی از رنگ‌هایی که بیانگر این خصوصیت است استفاده از  لباس‌هایی با طیف رنگ زرد روشن و قهوه‌ای بسیار روشن است.

نارنجی

انتخاب رنگ لباس مطابق با فصل  می‌تواند بر اساس روحیات فردی هم باشد به عنوان مثال برخی افراد دارای شور و شعف زیادی هستند و برای تطابق با محیط و نشان دادن شادی و نشاط خود از رنگ‌های زرد تیره، قرمز و نارنجی در پاییز استفاده می‌کنند. معمولا حس مطابقت این افراد با محیط اطراف و تغییرات احتمالی زندگی شان بیشتر از دیگران است. نارنجی تیره و نارنجی درخشان دو طیفی هستند که بیشترین کاربرد را در فصل پاییز خواهند داشت ولی دقت داشته باشید که این رنگ‌ها را حتما با مشکی ست کنید.

بنفش

استفاده از رنگ بنفش به خصوص بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان‌دهنده‌ی اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت تصمیم‌گیری در فردی است که این رنگ را برای پوشش خود انتخاب کرده است. بنفش تیره از محکم‌ترین و پایدارترین رنگ‌هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می‌دهد.

در پایان به خاطر داشته باشید همیشه بهترین ترکیب رنگ‌ها در مدل‌های کلاسیک ست می‌شود تنالیته‌ی خاکستری، مشکی، سفید، قهوه‌ای و سرمه‌ای تقریبا تمام رنگ‌هایی هستند که کلاسیک نامیده می‌شوند و باید ۸۰% رنگ لباس‌های شما را شامل شوند تا بتوان گفت شما استایلی کلاسیک دارید.